укррус

Телефони у Дрогобичі

  Мій маленький зайчик Fisher Price
  Мій маленький зайчик Fisher Price
  Як це працює?

  Доставка: 30 грн

  Умови прокату

  Ви вносите

  авансовий платіж:

  550.00 грн

  - якщо у нас вперше;

  450.00 грн

  - якщо користувалися нашими послугами;

  Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

  За тиждень

  100 грн

  За 2 тижні:

  130 грн

  Користуєтесь 1 місяць

  170 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

  Крісло-гойдалка

  Крісло-гойдалка Fisher Price "Мій маленький зайчик" на прокат в Трускавці та Дрогобичі

  Це одна із самих милих, м'яких, якісних, безпечних, а тому і найпопулярніших моделей серед крісел для немовлят в США і Європі.
  Цей шикарний дитячий шезлонг має комфортне сидіння, оснащене ортопедичною вставкою для новонароджених. Оббивка крісла зроблена з найніжнішої плюшевої тканини, спеціально розробленою з урахуванням вимог чутливої ??шкіри немовляти. Малюкові буде дуже затишно в шезлонгу, він обволікає його тільце, і дитина відчуває себе безпечно, як в животику у мами.
  На кріслі є спеціальна подушка для новонароджених, яка забезпечує додатковий комфорт і безпечне положення головки малюка. Подушечка доповнена оригінальним елементом дизайну - вушками зайчика, що робить це крісло неймовірно милим.
  В дитячому шезлонгу "Мій Маленький Зайчик" є три режими роботи - два музичних (класичні мелодії та звуки природи) і віброрежим. Заспокійливі масажні вібрації допомагають дитині розслабитися і міцно заснути. Режим, а також рівень гучності музики, можна вибрати на сенсорної панелі.
  У цьому чудовому кріслі-гойдалці малюк може самостійно заколисати себе і заснути, адже його конструкція розроблена таким чином, що при будь-якому русі дитини крісло погойдується.