укррус

Телефони у Дрогобичі

  Умови прокату Baby Service

  Ви вирішили скористатися нашими послугами і вже вибрали потрібний товар ?! Тоді Вам залишається тільки оформити прокат і з задоволенням користуватися обраною річчю.

  Отже, для того щоб отримати необхідну Вам річ, необхідно оформити договір прокату і внести авансовий платіж, розмір якого, залежить від конкретної моделі товару та наявності місцевої прописки у Вашому паспорті.

   

  УВАГА! Якщо Ви прописані або проживаєте в іншому місті, уточніть розмір авансового платежу (так як він може відрізнятися заявленого на сайті). При цьому можете не переживати, вартість прокату товару не змінюється.

  Прокат оформляється дуже просто, буквально за лічені хвилини, безпосередньо при передачі майна. Все що нам знадобиться, це авансовий платіж і Ваш паспорт, на підставі якого ми оформимо Договір прокату. Розмір авансового платежу Ви можете подивитися на нашому сайті, він залежить від конкретної обраної моделі товару.

  ОСОБЛИВІСТЮ договору є те, що ми заздалегідь не обмежуємо термін, який ви будете користуватися річчю. Оформивши прокат і заплативши авансовий платіж, Ви можете повернути товар тоді, коли необхідності в ньому вже не буде. Існує лише мінімальний термін оренди товару - в більшості випадків це 1 тиждень. Максимальний же термін, який дорівнює 1 місяцю, є скоріше формальністю, оскільки, якщо орендована Вами річ ще потрібна, Ви можете укласти новий Договір прокату, і тим самим продовжити термін оренди.

  Якщо ваш авансовий платіж вичерпався, а річ ще потрібна - ви просто вносите додатковий платіж, приїхавши до нас або поповнивши картковий рахунок Приват банку в найближчому терміналі.

  Всі платежі з прокату (вартість оренди) вже включені в Авансовий платіж. Коли ви повертаєте нам товар, ми виплачуємо залишок з внесеного вами авансу, з утриманням орендної плати за весь період прокату.

   

  Розглянемо на прикладі:

   

  Ви внесли аванс за прокат дитячих ваг в сумі 250грн.,

   

  Вартість прокату 80грн. / Міс., Далі 2,60 в день.

   

  Вагами ви користувалися 55 днів.

   

  Коли Ви повернете ваги, ми повернемо Вам 105грн., А 145грн. (80грн. За 1місяць + 2,60 * 25дней) залишаться у нас.

   

  Таким чином, за півтора місяці користування вагами ви заплатите всього 145грн.

  А це, мабуть, навіть менше, ніж вартість нових ваг.

   

     На дзвінки відповідаємо з 10:00 до 19:00 без вихідних. Можлива доставка по домовленості, або самовивезення від нас.